RENUMERACJA PUNKTÓW POBORU ENERGII ELEKTRYCZNEJ

KOMUNIKAT SPÓŁKI DLA ODBIORCÓW ENERGII ELEKTRYCZNEJ Z OBSZARU SIECI DYSTRYBUCYJNEJ ENEA OPERATOR SPÓŁKA Z O.O. ORAZ TAURON DYSTRYBUCJA SA

Małgorzata Lewandowska / 2020-10-06 00:00:00

 

Szanowni Państwo,
informujemy odbiorców energii elektrycznej, znajdujących się w portfelu sprzedażowym Vervis Spółka z o.o., z obszaru sieci dystrybucyjnej ENEA Operator Spółka z o.o. oraz TAURON Dystrybucja SA, że począwszy od trzeciej dekady września br. w dokumentach rozliczeniowych obowiązuje nowa struktura kodu dla oznaczeń Punktów Poboru Energii (PPE). Jest ona zgodna z międzynarodowym standardem GS1/GSRN.

Ujednolicenie formatu kodu PPE jest związane z planowaną standaryzacją wymiany informacji oraz wdrożeniem w Polsce Centralnego Systemu Informacji Rynku Energii /CSIRE/, o którym mowa w projekcie ustawy o zmianie ustawy ? Prawo energetyczne oraz niektórych innych ustaw z dnia 30.01.2020 r. i dotyczyć będzie sukcesywnie wszystkich Operatorów Sieci Dystrybucyjnych w Polsce.
W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Rozliczeń naszej firmy pod numerem telefonu: 54/ 230 56 60.

Energia do działania
7