Energia elektryczna jest podstawowym kosztem prowadzenia firmy lub instytucji. Optymalizacja kosztu zakupu energii elektrycznej jest jednym z warunków niezbędnych do tego, by móc oferować produkty i usługi w dogodnych cenach, i dzięki temu pozyskiwać nowych Klientów. To cel i zadanie każdego, kto prowadzi działalność gospodarczą lub odpowiada za budżety w firmie i instytucji.

Dla kogo jest ten produkt?

To produkt stworzony z myślą o firmach i instytucjach z rocznym zużyciem energii elektrycznej na poziomie 250 – 5000 MWh, które chcą mieć wpływ na skalę obniżki kosztów produkcji lub świadczonych usług oraz zagwarantować sobie stabilność w prowadzeniu biznesu w określonym czasie.

To idealne rozwiązanie również dla tych firm, które w krótkich okresach wzmożonej produkcji lub usług (np. pik sezonowy) potrzebują taniej energii. Umowa może zostać zawarta na okres już od 3 miesięcy.

Jeśli prowadzą Państwo średni zakład produkcyjny, gospodarstwo rolne lub jeśli odpowiadają Państwo za zakup energii dla wspólnoty mieszkaniowej, szkoły, przedszkola, szpitala, urzędu – ten produkt jest właśnie dla Państwa!

prąd gwarant dla firm

Cechy produktu:

Prąd.gwarant extra pozwala na negocjowanie skali obniżki kosztu zakupu energii elektrycznej i utrzymanie obniżonej ceny przez okres od 3 do 36 miesięcy. Brak opłaty handlowej oraz doradztwo dodatkowo zwiększają opłacalność tego produktu.

  • Czas trwania umowy do wyboru 3, 6, 12, 24, 36 miesięcy
  • Niezmienna, negocjowana cena ustalana na cały czas trwania umowy
  • Niższa, negocjowana indywidualnie cena energii
  • Brak opłaty handlowej
  • Rozliczenie za bieżące zużycie zgodnie z odczytem operatora

Sezon na zarabianie

Prąd.gwarant extra to idealne rozwiązanie również dla tych firm, które w krótkich okresach wzmożonej produkcji lub usług (np. pik sezonowy) potrzebują taniej energii. Umowa może zostać zawarta na okres już od 3 miesięcy, a wynegocjowana, niska cena wpłynie na wzrost opłacalności wyprodukowanego w tym czasie produktu lub świadczonej w tym czasie usługi.

Gotowi na zmianę sprzedawcy?

W praktyce zmiana sprzedawcy jest łatwa i w żaden sposób nie wpływa na funkcjonowanie firmy. Co więcej, nie ma konieczności angażowania własnego czasu, by móc zacząć korzystać z produktu prąd.gwarant extra. Po podjęciu decyzji, podpisaniu umowy i pełnomocnictwa, doradca Vervis przejmuje na siebie wszelkie obowiązki związane ze zmianą sprzedawcy.

Mają Państwo pytania lub wątpliwości?

Wystarczy zadzwonić i umówić się z doradcą na rozmowę. Przyjedzie do Państwa w dogodnym terminie.

Kontakt bezpośredni do doradcy: 54 230 35 90, 54 231 51 28

Energia do działania
7