Energia elektryczna jest podstawowym kosztem prowadzenia działalności. Optymalizacja kosztu zakupu energii elektrycznej jest jednym z warunków niezbędnych do tego, by móc oferować produkty i usługi w dogodnych cenach, dzięki temu pozyskiwać nowych Klientów. To cel i zadanie każdego, kto prowadzi biznes – nawet jednoosobowy!

Dla kogo jest ten produkt?

Prąd.gwarant to produkt dla małych i średnich firm z rocznym zużyciem energii elektrycznej do 250 MWh, które chcą kontrolować koszty oraz cenią sobie bezpieczeństwo i przewidywalność prowadzonego biznesu.

Jeśli prowadzą Państwo mały zakład usługowy, gabinet kosmetyczny, piekarnię, cukiernię, masarnię, aptekę, sklep, hotel, pensjonat, restaurację, warsztat samochodowy, stację paliw, ogrodnictwo, sadownictwo – ten produkt jest właśnie dla Państwa!

prąd gwarant dla firm

Cechy produktu:

Prąd.gwarant pozwala na obniżenie kosztu zakupu energii elektrycznej i utrzymanie obniżonej ceny przez okres od 6 do 36 miesięcy. Obniżona opłata handlowa oraz doradztwo dodatkowo zwiększają opłacalność tego produktu.

  • Czas trwania umowy do wyboru 6, 12, 24, 36 miesięcy
  • Niezmienna cena ustalana na cały czas trwania umowy
  • Niższa cena energii
  • Obniżona opłata handlowa
  • Rozliczenie za bieżące zużycie zgodnie z odczytem operatora

Gotowi na zmianę sprzedawcy?

W praktyce zmiana sprzedawcy jest łatwa i w żaden sposób nie wpływa na funkcjonowanie firmy. Co więcej, nie ma konieczności angażowania własnego czasu, by móc zacząć korzystać z produktu prąd.gwarant. Po podjęciu decyzji, podpisaniu umowy i pełnomocnictwa, doradca Vervis przejmuje na siebie wszelkie obowiązki związane ze zmianą sprzedawcy.

Mają Państwo pytania lub wątpliwości?

Wystarczy zadzwonić i umówić się z doradcą na rozmowę. Przyjedzie do Państwa w dogodnym terminie.

Kontakt bezpośredni do doradcy: 54 230 35 90, 54 231 51 28

Energia do działania
7