My – zespół Vervis – jesteśmy specjalistami od energii z wieloletnim doświadczeniem. Większość z nas przepracowała w “prądzie” przynajmniej kilkanaście lat. Znamy się na tym co robimy. Nie tylko sprzedajemy, ale też doradzamy, bo mamy odpowiednią wiedzę.

Małgorzata Lewandowska

Dyrektor Sprzedaży

T. 607 567 490
E. malgorzata.lewandowska@vervis.pl

Z wykształcenia jestem ekonomistą. Dużym doświadczeniem dla mnie w dziedzinie poznawania prawa handlowego, umacniania pozycji firmy na rynku i zasad konkurencji był okres zatrudnienia, w pierwszych latach mojej pracy zawodowej, w przedsiębiorstwie handlu zagranicznego. Zawodowo wywodzę się jednak z sektora bankowego, w którym to przez ponad 20 lat pracowałam w sprzedaży produktów i usług na rzecz klientów segmentu bankowości przedsiębiorstw.

Wiedzę, zdobyte doświadczenie i umiejętności wykorzystuję w spółce VERVIS, w której to kieruję i koordynuję siecią sprzedażową. Branża energetyczna to nowa, interesująca przestrzeń mojej kariery zawodowej. Swoją postawą, kompetencjami i zaangażowaniem propaguję ideę doskonalenia efektywności sprzedażowej. Buduję wieloletnie relacje handlowe z klientami i trwale je pielęgnuję. Stawiam na zespół ludzi z pasją rozwoju i ciągłego doskonalenia. Cenię postawę opartą na szacunku i życzliwości, w życiu i biznesie.

Emilia Migdał

Doradca Energetyczny

T. 607 597 400
E. emilia.migdal@vervis.pl

Energia do działania