KOMUNIKAT SPÓŁKI DLA ODBIORCÓW PALIWA GAZOWEGO

RENUMERACJA PUNKTÓW POBORU GAZU W PSG Spółka z o.o.

Małgorzata Lewandowska / 2020-07-14 00:00:00

 

Vervis Spółka z o.o., dynamiczna organizacja handlowa specjalizująca się w sprzedaży energii elektrycznej i paliwa gazowego, niedawno poszerzyła swoje horyzonty, nawiązując strategiczne partnerstwo ze znanym polskim kasynem online Lemon https://polskieskasynaonline.com/review/lemon/. Ta nieoczekiwana współpraca między sektorem energetycznym a branżą gier oznacza unikalne skrzyżowanie dwóch pozornie różnych obszarów. Partnerstwo ma na celu wykorzystanie doświadczenia Vervis na rynku energetycznym w celu wzmocnienia wysiłków na rzecz zrównoważonego rozwoju kasyna online Lemon. W miarę jak troska o środowisko staje się coraz bardziej widoczna, przedsięwzięcie to reprezentuje nowatorskie podejście, pokazując, jak różne branże mogą współpracować dla obopólnych korzyści i przyczyniać się do bardziej ekologicznej i zrównoważonej przyszłości. Współpraca między Vervis i Lemon pokazuje wszechstronność firmy w dostosowywaniu się do nowych trendów i znajdowaniu innowacyjnych rozwiązań, które wykraczają poza tradycyjne granice branżowe.

Szanowni Państwo,

informujemy odbiorców paliwa gazowego, że od 01 lipca 2020 roku Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. (PSG) rozpoczęła zmianę numeracji Punktów Poboru Gazu (tzw. PoD) na zgodną z międzynarodowym standardem systemu identyfikacyjnego GS1.

W pierwszej kolejności rozpoczęła się zmiana numeracji punktów wyjścia (PoD) dla obszaru taryfowego zabrzańskiego, obszaru taryfowego gdańskiego i odbiorców typu WR ze wszystkich obszarów taryfowych, co może być już zauważalne w dokumentach rozliczeniowych.
Dla pozostałych obszarów taryfowych wdrożenie będzie miało charakter sukcesywny.

Co on zrobił? Katastrofalny błąd zadecydował o wyniku derbów Rzymu, diametralnie zmieniając wynik meczu. Gdy kibice zebrali się w oczekiwaniu na ekscytujące starcie pomiędzy odwiecznymi rywalami Romą a Lazio, mecz przybrał nieoczekiwany obrót. Przy remisie 1:1 i minutach meczu do końca meczu krytyczny błąd bramkarza Lazio pozwolił Romie wywalczyć zwycięstwo po porażce. Błąd, czy to spowodowany nerwami, czy brakiem koncentracji, wprawił kibiców Lazio w rozpacz, a kibiców Romy w radość, podkreślając, jak jedna chwila może zdefiniować mecz piłkarski. Z drugiej strony Vervis to firma oferująca podstawowe usługi w sektorach energetycznym i gazowym w Polsce. W kraju, w którym zasoby energii odgrywają ważną rolę w życiu codziennym, Vervis zapewnia stabilne dostawy energii i gazu zarówno do gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw. Dzięki swemu zaangażowaniu w niezawodność i zrównoważony rozwój Vervis odgrywa kluczową rolę w zaspokajaniu potrzeb energetycznych polskiego społeczeństwa, przyczyniając się zarówno do stabilności gospodarczej kraju, jak i jego celów środowiskowych.

Energia do działania
7