Ciepło i energia potrzebne są w każdej firmie, zarówno usługowej jak i produkcyjnej. Często generują niestety wysokie koszty. Dobrze wie o tym każdy, kto prowadzi biznes. A przecież nie prowadzi się działalności wyłącznie po to, by zarabiać na płacenie rachunków, prawda? Właśnie dlatego najważniejszym zadaniem przedsiębiorcy jest znalezienie takiego rozwiązania, które obniży koszty świadczenia usług czy produkcji i przyciągnie nowych klientów. Z drugiej strony zapewni komfort działania i wygodę.

Szukają Państwo tańszego źródła energii i ciepła dla Waszego biznesu? Jeżeli zależy Państwu na tym, żeby optymalizować koszty prowadzenia działalności, zróbcie to, co zrobiło już kilkanaście tysięcy innych przedsiębiorców – zmieńcie dostawcę gazu ziemnego na tańszego. Wybierzcie Vervis!

Każdy przedsiębiorca ma wolny wybór – może kupować gaz ziemny po lepszych cenach, niż oferuje mu je dotychczasowy dostawca.

Nasza oferta jest dostępna wszędzie, bez względu na to czy prowadzą Państwo biznes w Toruniu, Rzeszowie czy Białymstoku.

Dla kogo jest ten produkt?

Gaz ziemny Vervis sprawdza się między innymi w ogrzewaniu biur, gabinetów lekarskich, hal produkcyjnych, magazynów, sklepów. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem do użytku technologicznego np. w budownictwie lub przetwórstwie spożywczym, czy rolnictwie.

Gaz.gwarant to produkt dla małych i średnich firm. Jeśli prowadzą Państwo gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski, sklep, aptekę, mały zakład usługowy, warsztat samochodowy, hotel, pensjonat, restaurację, piekarnię, cukiernię, masarnię, ogrodnictwo, sadownictwo - ten produkt jest właśnie dla Państwa!

gaz wariant logo

Cechy produktu:

Gaz.gwarant pozwala na obniżenie kosztu zakupu gazu ziemnego. Stały rabat od ceny taryfowej pozwala na utrzymanie obniżonej ceny gazu ziemnego przez okres obowiązywania umowy. Niski abonament oraz bonus za przejście w postaci karty rabatowej na paliwo napędowe dodatkowo zwiększają opłacalność tego produktu.

  • Niższa cena gazu ziemnego niż u dotychczasowego dostawcy
  • Stały rabat na cenie gazu ustalany na cały czas trwania umowy
  • Pozostanie w dotychczasowej grupie taryfowej
  • Niski abonament
  • Stałe, przewidywalne comiesięczne koszty
  • Jasne i czytelne zasady rozliczania (zgodne z odczytem Operatora Sieci)

Gaz po nowemu, instalacja bez zmian

Po przejściu do Vervis nie ma konieczności wymiany instalacji gazowej ani żadnych jej elementów np. liczników. Vervis jest sprzedawcą gazu ziemnego. Nie przyłącza nowych obiektów do sieci gazowej i nie ingeruje w instalacje. Tańszy gaz ziemny Vervis dostarczamy do naszych klientów w oparciu o sieci największych polskich operatorów sieci gazowych: OGP Gaz System S.A. oraz Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Istnieje 90 % prawdopodobieństwa, że Państwa firma przyłączona jest do jednej z wymienionych sieci.

Inne podejście do Klienta

Doradca jest do Państwa dyspozycji nie tylko do momentu podpisania umowy, ale przeprowadza całą zmianę sprzedawcy gazu ziemnego w Państwa imieniu, służy pomocą i wsparciem również w trakcie trwania umowy.

Gotowi na zmianę sprzedawcy?

W praktyce zmiana sprzedawcy jest bezpieczna i w żaden sposób nie wpływa na funkcjonowanie firmy. Przede wszystkim nie ma niebezpieczeństwa w postaci przerwy w dostawie gazu. Nad interesem odbiorcy czuwa URE oraz UOKIK.

Poza tym zmiana sprzedawcy jest łatwa i bezproblemowa - nie ma konieczności angażowania własnego czasu, by móc zacząć korzystać z produktu gaz.gwarant. Po podjęciu decyzji, podpisaniu umowy i pełnomocnictwa, doradca Vervis przejmuje na siebie wszelkie obowiązki związane ze zmianą sprzedawcy.
Zapraszamy do poznania naszej oferty cenowej z gwarancją jej niezmienności w wybranym okresie umownym.

Skorzystajcie Państwo z wiedzy i pomocy naszych doradców pod numerem telefonu: 54 230 56 66.

Energia do działania
7